Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ezzel érdemes...

Szerintetek ezzel érdemes orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Péntek óta náthás vagyok, az orrom nagyon be van dugulva, nagyon köhögök, legtöbbször hurutosan (asztmás is vagyok). Használom a vény nélkül kapható szereket, de nem használnak... A felköhögött váladék, és az orrból távozó is az esetek nagy részében zöld színű. Érdemes lenne elmennem orvoshoz?

Amiket eddig használtam: Aspirin Komplex, Ambroxol, Nasivin, Sterimar, Septofort.

Viszont lázam nem volt.



2015. máj. 13. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyirok mirigyed be van dagadva? Ha zöld színű az gyulladásra, fertőzésre utal. Menj el orvoshoz.
2015. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, zöld szín bakteriális fertőzés lehet, arra orvos által felírt gyógyszer kell.
2015. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit sem javult az állapotod péntek óta, érdemes orvoshoz menni, az otthoni kúrálgatás amúgy is többet árt, mint használ, ha az ember nem tudja pontosan,hogy mit tegyen.
2015. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is arra gondoltam, hogy most már el kéne mennem orvoshoz, viszont van egy kis gond. Itt csak ahhoz a házi orvoshoz lehet menni, akihez körzet szerint tartozik az ember, más körzet betegeit nem vállalják. Na már most nekem férfi háziorvosom van, én viszont elég szégyenlős vagyok... Tudom hogy hülyeség, de sajnos ez van :(
2015. máj. 13. 15:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem is háziorvoshoz kellene menni, hanem fül-orr-gégészetre.
2015. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oda sajnos nem tudok menni, mert ma már nem érnék oda a rendelőbe, holnap pedig érettségizek :/ Időpont nélkül amúgy sem szoktak ott fogadni...
2015. máj. 13. 15:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha háziorvoshoz nem mersz menni, a fülorrgégére sem mész, akkor mire vársz? :) Nem lesz semmilyen csoda, menj el orvoshoz, amikor tudsz ,ennyi a képlet.
2015. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak fel kellett húznom a blúzt és úgy hallgatta meg a hátamat, melltartót nem kell levenni, tehát nincs miért szégyenlősködnöd, amúgysem azt fogja nézni a doki, hogy milyen vagy, nyugodtan menj csak el.
2015. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az utolsó válaszolónak :)

Igen, nekem pont ez a problémám, hogy mi van, ha le kell venni a melltartót...

2015. máj. 13. 16:47
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyat nem kér, hogy vedd le a melltartód. Kivéve, ha te kéred meg, hogy x-y elváltozást tekintsen meg és adjon tanácsot. De esetedben szerintem ilyen nincs. :)
2015. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!