Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 12 napja lefekudtem egy...

12 napja lefekudtem egy idegennel. Most iszonyatosan faj a fejem, szedulok, izzadok, hanyingerem van. Igaz ez nem AIDS?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy lehetett ennyi eszem... Nem is ismertem a fiut. Csak beszelgettunk eloszor talalkoztunk, feljott hozzank es ez lett a vege. Gumi nelkul raadasul. Terhes nem vagyok, az tuti, de belém is elvezett. Nagyon parazok, hogy elkaptam vmit. Hol csinalnak ilyen tesztet 18 alatt? Lehetoleg anyamek tudta nelkul

2015. máj. 17. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Zöld hosszúfülű-fejű űrlénnyel?
2015. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tényleg egy igazi idegennel ? :O

És mondta melyik bolygóról jött, meg milyen szinű volt a dákója ?

Mondj el mindent részletesen...

2015. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pont viccelődni van kedvem, mikor lehet, hogy halálos beteg vagyok :(
2015. máj. 17. 21:16
 4/10 A kérdező kommentje:

Idegen: akkor találkoztam vele először, előtte csak facebook-on beszéltunk. Elég sok noje volt mar. Neger is.

Hogy lehettem ekkora marha. Lehet, hogy felesleges egyetemre mennem :( hol a francba csinalnak tesztet? Korhaz?? Mennyive kerul? 18 alatt is csinaljak diszkreten?

2015. máj. 17. 21:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ésszel tényleg kár egyetemre menni...Válassz valami egyszerűbbet. Pl árufeltöltő, WC-s a Tescónál stb. Oda nem sok papír kell.
2015. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Könyörgöm, a kérdésre válaszoljatok már!
2015. máj. 17. 21:25
 7/10 anonim ***** válasza:
2015. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Tudom, hogy nehéz beírni a googleba, hogy "AIDS"

2015. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

HIV fertőzött lehetsz, de attól még nem biztos, h AIDS-es is leszel, lehet, csak hordozod a HIV vírust.


3-4 hét után jelentkeznek a tünetek. Az ANTSZ-nél csinálnak HIV szűrést, oda menj.


A betegség lefolyása öt szakaszra osztható:


1. szakasz – HIV fertőzés utáni 3-4 hét a HIV vírus lappangási időszaka, a beteg nem AIDS-es.

2. szakasz – Primer vagy akut HIV tünetegyüttes – a HIV fertőzést követő 3-6 hétben lép fel. Tünetei: átmeneti nyirokcsomó-megnagyobbodás, láz, fáradékonyság, rossz közérzet, izomfájdalom és kanyarószerű bőrkiütések. A fertőzöttek 1-2 hét elteltével hirtelen tünetmentessé válnak.

3. szakasz – Krónikus tünetmentes HIV betegség – Semmilyen klinikai tünet nincs, az immunrendszer funkciója kielégítő, közben a vírus szaporodása változatlan mértékben zajlik, a CD4+ T limfociták száma folyamatosan csökken. Ez az állapot 3-8 évig tart.

4. szakasz – Tünetes HIV betegség– Megjelenik a krónikus, megmagyarázhatatlan hasmenés időszaka, és tovább tart, mint egy hónap. Nyirokcsomó-megnagyobbodás, fogyás, lázrohamok, éjjeli izzadás, szájpenész, övsömör.

5. szakasz – Kifejlett HIV betegség, AIDS stádium – Megjelennek a toxoplazmák az agyban, gombás fertőzések a bőrön, bronchitis és/vagy tüdőgyulladás, Kaposi szarkóma. Ezt a szakaszt nevezzük AIDS betegségnek. Ennek átlagos időtartalma 6 hónaptól 2 évig terjed, melyet halál követ.

2015. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia,


Mi a helyzet veled?

2015. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!