Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Abbahagytam az antibiotikum...

Abbahagytam az antibiotikum szedést utána megint elkezdtem ez baj?

Figyelt kérdés
Abbahagytam még az antibiotikum szedését , mert azt hittem meggyógyultam(folty az orrom, köhögtem,fájt a torkom).Pár napra rá most begyulladt a fülem és megint elkezdtem foltyatni a szedését ez baj?Augmentint szedek.

2015. máj. 19. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy abbahagytad! Egy kúrát "fel kell szedni" akkor is ha jobban érzed magad, ez le van írva a tájékoztatóban. Nem gyógyultál meg és most már nincs is elég gyógyszered e teljes kúrához. Beszetheted a maradék gyógyszert, még az is lehet hogy jobban leszel/meggyógyulsz ha nem irány vissza doki. Fülfájásra egyébként meleg só, infralámpa illetve ha nincs kilyukadva a dobhártyád hagymalevet csöpögtess bele éjszakára és egy kis gézzel dugd be a füled (úgy hogy ki is tudd majd szedni). tapasztalt hogy a hagyma csodát tesz a fülfájással. Kicsit büdös de tényleg használ.
2015. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen. vess magadra amiért képtelen voltál elolvasni a használati útmutatót.

a felírt ideig végig kell szedni, nem szabad abbahagyni.az augmentin nem egy kis gyenge gyógyszer, hanem egy erős antibiotikum.. aminél mindig elmondják akár az orvos, akár a patikus hogy végig kell szedni...

nem csak akkor amikor tünetet észlelsz..

mostmár szedd végig ahány napig felírták. legközelebb meg figyelj rá oda, ezzel sokkal nagyobb kárt tettél magadnak

2015. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szóval ez nem olyan mint a fejfájás gyógyszer, hogyha fáj beveszel egyet
2015. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!