Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Crohn betegség alatt csökkenth...

Crohn betegség alatt csökkenthető a hajhullás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 éve diagnosztizált crohn beteg vagyok. Amióta beteg vagyok, a hajam mennyisége körülbelül a felére csökkent. Sajnos nagyon rosszul érint, hogy csomókban hullik, mivel nagyon szeretem a hajamat. Hajszeszt és hajhullást csökkentő sampont használok(Bánfy), azóta egy fokkal talán jobb. Sosem lesz már dús hajam? :(

2015. máj. 19. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A hajhullásnak is több oka lehet.Sokszor a gyulladásos problémák okoznak hajhullást.Az ok megszüntetésével ez megoldódik.Érdemes lenne a crohn betegségedre kipróbálni a gyógynövényeket, csökkentve, vagy akár elkerülve a gyógyszerek káros mellékhatásait. Elég jó tapasztalatok vannak velük. Ha a gyulladás csökken, megszünik, akkor a hajhullásod is megszünhet.Jobbulást!
2015. máj. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vitaminokat szedjél(pl. Mega daily one plus), meg vasat. Talán segít, talán nem. Nekem is kihullott aktív időszakban, sajnos vissza már nem nőtt, szóval nálam a nullás gép oldotta meg a problémát.
2015. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!