Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon befolyásolja a pajzsmir...

Nagyon befolyásolja a pajzsmirigy labor értékeket a gyógyszer?

Figyelt kérdés

Pajzsmirigyre labor kontrollra kellett mennem, gyógyszer beállítás miatt, de nem tudtam, hogy aznap is bevegyem-e a szokásos pajzsmirigy gyógyszert. Megkérdeztem, azt mondták kevés vízzel bevehetem. Bevettem. A laborban viszont azt mondták, hogy igazából nem kellett volna bevennem, majd szóljak az orvosnak. Most így akkor nem lesz reális a pajzsmirigy érték? Ismételni kell a labort? Az első érték 9.3 volt, erre adtak 50-es L-Thyroxin Henning gyógyszert.

Három hónap alatt nem nagyon változtak a tünetek, lehet mert több kéne belőle? De így most a labor nem fog segíteni, mert leviszi az értéket?



2015. máj. 28. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a gyógyszer beállításnak pont az a lényege, hogy az előírt mennyiség milyen hatással van az értékekre, azaz gyógyszerrel kellene menni. De az orvosod majd megmondja, ha nem tetszik neki akkor megismételteti max.
2015. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi gond, így is magasabb, mint lehetne...
2015. jún. 9. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!