Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a fülemmel és mi a...

Mi lehet a fülemmel és mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 hete úgy kelek fel minden reggel, hogy a jobb fülem be van dugulva. Eleinte elmúlt, vagy magától vagy úgy hogy piszkáltam de megszünt. Kedd reggel is ugyanígy volt, de nem szűnt meg azóta sem ez a tünet. Kedd óta nagyon gyengén hallok mindent és bármit csinálok vele nem dugul ki.. Nagyon zavaró, de itt ahol lakom csak jövő héten lesz fül-orr gégészet. Addig mit csináljak vele, hogy jobb legyen vagy mitől lehet ez? Eddig soha nem volt ilyen problémám! 20/F
2015. máj. 28. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárból Audispray...vény nélkül kapható...több hónapos hasonló problemámat szüntette meg...
2015. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fülzsír dugaszolhatja el, gyógyszertárban kérj rá valamit, lehet jövő hétig rendbe is hozza, de ha továbbra is dugul, akkor menj el majd a fülészetre.
2015. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok helyen olvastam, hogy a fülzsírdugó otthoni eltávolítására a paraffin olajos cseppentés is jó. Lefekvés előtt mindkét hallójáratba cseppenteni kell pár csepp paraffinos olajat.


Nézz utána a neten, ez jóval olcsóbb, mint a spray és nem gyullad be tőle a füled, megelőzésre is jó.

Nekem pl nagyon jó volt amikor viszketett belül a füle, egy cseppentéstől elmúlt. Gyógyszertárban vettem kis üveggel.

2015. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!