Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sérvműtét utan a jobb combom...

Sérvműtét utan a jobb combom miert van bedurranva? Info lenn!

Figyelt kérdés
2napja műtötték sérvvel.Jobban vagyok,de sérült egy ideg a lágyéksérv operacioja közbe amitől a jobb combom be van feszulve és olyan,mint ha érzéstelenítőt kaptam volna ,na meg forró és ég.Ez mikor mulik el?Vagy mi ez egyaltalan?

2015. jún. 3. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Amit most írok, azt maga a műtő orvos mondta nekem, amikor ugyanezt megkérdeztem tőle.

Szóval, azt mondta, hogy ilyenkor amikor a metszést ejtik, akkor elvágják azt a combideget, amelyik a comb belső-elülső izmaiért felelős, és ilyenkor egy fantomfájdalom keletkezik. Tehát az izom fáj, de valójában az azt beidegző ideg a sérült.

Úgy vettem ki, hogy ez egy természetes velejárója a műtétnek.

2015. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Jelenleg is olyan mint ha rl lenne erzestelenitve a terdemtol a combomig de ha kiegyenesedek szurkod.Ez termeszetes?Es meggyógyul?Elmúlik?Mikor? KOSZONOM ELORE IS!
2015. jún. 4. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Pár hét alatt. És teljesen gyógyul.

Már én magam is csak homályosan emlékszem vissza a fájdalomra.

2015. jún. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked is a comb külső részén volt a fájdalom a térdtől-combig ? Nekem rettenetesen ég és nyilal meg szúrkod éjjelente..Remélem ez tényleg elmúlik!
2015. jún. 5. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát! Az a fura, hogy nekem a belső-elülső oldalán volt. Tehát ez olyan, mintha nem ugyanarról az idegről beszélnénk.

Feltétlen beszéld meg az orvossal is!

Bár, szerintem ő is csak nyugtatgatni fog, hogy ez így normális, meg majd elmúlik. Mint ahogy nekem is elmúlt.

2015. jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!