Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek paranoiás vagyok?...

Szerintetek paranoiás vagyok? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Az van,hogy mások véleményére is észrevettem,hogy valami nincs rendben velem.Többször volt már rá példa,hogy egy kést rejtettem el a szekrényembe,mert féltem,hogy megtámadnak,ezért tudjak védekezni.Mindig van egy olló az asztalomon,netán ha tűz lenne,akkor kitudjam vágni a szúnyoghálót,és elmenekülni.Egyedül este már nem is merek elmenni sehova,és még ha az udvarra is kimegyek,legalább 10(!!)körbe nézek,hogy nincs e ott rajtam kívül más is,de ugyanez a példa,fényes nappal is.A telefonom,és laptopom kameráját is letakartam,mert félek,hogy onnan is figyelnek.Mindennek a teteje pedig az volt,hogy fél évvel ezelőtt,volt egy barátom,és már ott álltunk,hogy lefeküdjünk(szűz vagyok),de a túlzott paranoiámnak köszönhetően,sírva könyörögtem,hogy csináltasson egy AIDS tesztet,amiért persze szakított velem.Ha eljárnék pszichológushoz,akkor gyógyszert kellene szednem?

Lány,20.



2015. jún. 3. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gyógyszert kéne szedned, mert nem tudom elképzelni, hogy létezne olyan, ami csillapítja a kényszeres kamera letakarást. Amúgy szerintem ez már kicsit extrém eset.
2015. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Üldözési mániád van.+hipochonder vagy egy kicsit Erre nam hiszem hogy van gyógyszer. Menj el pszichológushoz.
2015. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!