Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüszős mandulagyulladásom...

Tüszős mandulagyulladásom volt és kaptam Xylenn nevű antibiotikumot!?

Figyelt kérdés
Szóval megkaptam szedem napi 2-t, és a torkom már nemis annyira fáj, viszon a szám tele lett aftával kb. 2 nap alatt enni sem tudok, sokkal jobban fáj mint a torkom fájt az elején. Ezt okozhatja az antibiotikum? vagy azért van mert a betegség miatt le van gyengülve az immunrendszerem? Kezdek kicsit megijedni mert jövőhéten érettségi és most olyan állapotban vagyok, hogy beszélni is alig tudok és ha lehet hogy antibiotikumtól van, akkor még hétfőig szednem kell és esélye sincs elmúlni addig...
2015. jún. 11. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Le van robbanva a szervezeted vitaminilag és immunólógiailag. Ezért történt ez. Muszáj sürgősen feljavítanod a vitamin és az ásványanyagkészletedet.
2015. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak aztnem tudom hogyan, mert enni nemigazán tudok gyümölcsöt főleg nem mert szétmarja a szám vitaminokat szedem dehát az szerintem kevés...
2015. jún. 11. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
A vitamin nem keves. Ha nem akarsz kulon kulon bevenni,akkor vegyel a patikaba multivitamint,abba van minden.
2015. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Semmiképp se hagyd abba az antibiotikumot!
2015. jún. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerencsére abbahagytam és elmentem dokihoz...

Kiderült, hogy allergiás vagyok erre az antibiotikumra ezért voltak ilyen tüneteim.

2015. jún. 14. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!