Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Külső aranyér, mit tegyek?...

Külső aranyér, mit tegyek? Elég nehéz helyzetben vagyok, nem tudok kitől kérdezni, aki tapasztalt vagy szakmabeli adna tanácsot?

Figyelt kérdés
Külső aranyerem lett. Hőség, menstruáció és egy adag stressz és kijött egy fájdalmas, nagy. Az első 3 nap durva volt, nagyon fájt, most mintha halványan egy kicsit jobb lenne. Az a baj, hogy a lehető legrosszabbkor történik. 4 nap múlva utazunk külföldre. Nincs proktológiai rendelés ahová el tudnék jutni se magán se TB-s, nincs egy orvos, akitől telefonon kérdezhetnék. Mire számíthatok? Nem akarok felelőtlen lenni, de nagyon tanácstalan vagyok. A külső aranyérről található leírások alapján sem értem, hogy mi a teendő ilyenkor.

2015. jún. 11. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Sperti kúp, recept nélkül kapható. Ha magától is visszahúzódott már valamennyire, akkor elég lesz. Ha sikítasz a fájdalomtól, akkor viszont proktológia (ha pesti vagy, a Rókusban kb. másnap fogadnak).
2015. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Proktis-M kenőcs elmulasztja 4 nap alatt, ha hazajöttél, akkor menj el orvoshoz megnézetni.
2015. jún. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!