Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köhögőrohamaim vannak. Mitől...

Köhögőrohamaim vannak. Mitől lehet? A többi lent

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete beteg vagyok.Nagyjabol fel hete elmultak ezek az orfolyasos torokfajos gondok, de ekkor jelentkezett valami egeszen mas, valami kulonos. Teljesen valtozo, de kohogesi rohamok jonnek ram. Erzem hogy felszakad a valadek, de nem jobb. Olyan szinten, hogy lekell szallnom a buszrol folyadekert sietve, maskulonben nem csillapodik. Ihatok barmennyi vizet, ugyanolyan szaraznak erzem a torkom. Olyan kohogoroham jon ram, hogy csodalkozok hogy valamelyik szervemet ki nem kohogom . Persze tulzas, de ertitek. Olyan erzes, amikor hany az ember, de mar se folyadek se etel nincs a gyomorban, csak jon a hanyinger erzete, es a cselekvest vegig csinalja. Pont az az erzes van rajtam kohogesnel, mint ez.Mar olyan is volt, hogy annyira kohogtem, hogy szinte mar hanynom kellett, ugy nyeltem vissza azt az akarmit is..

KEREM VALAKI DEGITSEN.

18L



#betegség #tünet #nátha #köhőgörcs
2015. jún. 12. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nálam is volt sokszor. Gondolom kapar, és ez ingerem folyton köhögésre. Irritált a torkod, és minél többet köhögsz annál rosszabb, mert megterheli a gégét. Én amikor ilyen irritációt éreztem nyilvános helyen, elkezdtem nagyon mélyen lélegezni és csak a légzésemre figyeltem. Próbáltam uralkodni az ingeren, szinte kizártam a tudatomból. Mindig volt nálam cukorka vagy valami, amit ha éreztem ,hogy jön a torokkaparás, rögtön bevettem. Eltartott egy-két hétig. Egyébként nem lehet hogy allergia? Többen is panaszkodtak ismerőseim, hogy kapar a torkuk és taknyuk nyáluk egybefolyik az utóbbi időben.

Az erős köhögés egyébként idéz elő hányingert, hányást, mert ilyenkor jár a gyomor is.

2015. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom valaszod!

Az allergiarol fogalmam sincs, 2 hete amikor beteg voltam, elmentem a haziorvoshoz, es ravagta hog allergia. Soha nem volt ilyen problema es kizartnak

2015. jún. 12. 16:36
 3/5 A kérdező kommentje:
hogy most jelentkezik. Amikor 2 hete beteg lettem, tudtam, es meg most is tudom hogy szombat este faztam meg a varosba, egy szal vekony pulcsiba. kaptam egy gyogyszert az ellerigara, de amikor elmentem kivaltani kozolte a patikus
2015. jún. 12. 16:38
 4/5 A kérdező kommentje:
hogx ne vegyem be ha vezetek, innentol kezdve felejtos. Nrm akartam olyannak tombi magam ami ilyen hatassal van a szervezetemre. Vettem koptetot, ACC-zek . Jobb lehet ezektol?
2015. jún. 12. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig lehet ,hogy igaza van az orvosodnak. Az allergia gyógyszerek meg általában kicsit elnyomnak, vedd be csak este lefekvés előtt. Én is úgy szoktam. Lehet részben szót fogadni, részben nem az orvosnak, de ha teljesen másra való szerrel kezeled magad, nem jutsz előrébb.

Én Karácsony előtt köhögtem sokat, és mondtam az orvosomnak, hogy még ősszel megfáztam egy fürdőben, és azóta is krehácsolok. Azt mondta rögtön a köhögésemből, hogy ez nem megfázás, hanem gyomorsav. Felírt egy gyógyszert savra, és láss csodát, napok alatt enyhült, majd hetekkel később elmúlt a tünet. Szóval néha nem árt megpróbálni hinni az orvosnak. Mi mindenről azt hisszük megfázás, pedig számtalan oka lehet a váladékozásnak és a torokkaparásnak.

2015. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!