Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csorog a torkomra a váladék,...

Csorog a torkomra a váladék, és 3 pici fehér hólyag van a mandulámon. Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem hogy menjek-e mert abszolút ne fáj. Csorog már egy ideje ami miatt folyamatosan olyan mintha lenne vmi a nyelvem torkomon. Ma láttam a kis hólyagot. Mivel allergiás vagyok eddig arra fogtam, szedem a gyógyszert de ez nem javult.
2015. jún. 15. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
fura hogy nem fáj,mert ez tüszös mandulagyulladás gyanus... de annál általában alig birunk nyelni... és antiibiotikum szokott kelelni rá, mert a sima torokizék nem hatnak rá. nézesd meg,ha nem muszáj ne egyél antibacit de ez eléggé el tud durvulni.
2015. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én is ezen csodálkozom hogy nem fáj, mert volt már tüszős mandulagyulladásom amire még injekciót is kaptam. Mindenesetre ha ma nem is, holnap mindenkepp megnézetem, mert mintha kezdenék vmit érezni, de lehet csak beképzelem :)
2015. jún. 15. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
igen lehet az agyad játszik mert tudod hogy fájnia kéne:D de ez amugy is hirtelen is tud jönni szoval jo ötlet a doki:)
2015. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkét tünettel gégészetre menj, beutaló nem kell.
2015. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!