Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már nagyon régóta kiábálok...

Már nagyon régóta kiábálok álmomban és ki is van nyitva a szemem és olyan vagyok mint a zombi az mitőll van? és már olyan is volt, hogy felkeltem és nem tudtam egyik lábamra, olyan volt mintha eltörték volna mitől van?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 14:54
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom a korodat, az én fiamnak volt hasonló esete par éve. 12 éves korig gyakran előfordul bárkivel, ha egyéb károkat nem okoz, ne faxnizz vele. Gondolom a Veled élők mondták el, ilyenkor mit teszel, hiszen álmodban aligha latod magad. Érdemes b1 vitamint meg Kalcium es magnezium tablettat fogyasztanod, az utobbiak ellazitanak, a b1 tavol tartja a remalmokat. Jo tanacs a szuleidnek, ilyenkor hatarozottan kiserjenek vissza az agyadhoz (vagy wc-re, ha szukseges), ne beszeljenek hozzad. Semmi baj nincs veled, ne aggodj. Ja, es nezz kevesebb tvt, foleg este. Fel a fejjel!
2015. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viteaminokat szedj.
2015. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a citromfű teát lefekvés előtt.nyugtató hatású nem lehet hozzászokni.
2015. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
14/l és köszönöm
2015. jún. 19. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!