Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Májbetegség vagy valami más?

Livzak kérdése:

Májbetegség vagy valami más?

Figyelt kérdés

Egy nagyon érdekes helyzetben vagyok. Egy sima rutin kivizsgálás alkalmával (hasi uh) foltokat találtak a májamon. Felkerekedtem és jártam több szakirányú orvosoknál is (onkológus, hepatitis spec doki...etc.). A legzavaróbb, hogy minden doki közölte, hogy meg fogok halni, amit nem volt jó hallani, mivel azt nem tudták megmondani, miért is "foltos" a májam. Voltam többféle vérvételen, melyek azt mutatták, hogy totál rendben vagyok. Ezek a vérvételek: tumor marker, sima teljes vérkép, plusz mégegy de minden értékem példás amivel a dokik nem tudtak mit kezdeni, csak makacsul hajtogatják, hogy meg fogok halni, ami faja, csak tudnám miben. Ők is a fejüket vakarják, ami mondanom se kell marha bíztató.

Volt valakinek hasonlója? Az orvosokban jelenleg tök nem tudok megbízni.



2015. jún. 20. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Azt nehezen hiszem el, hogy az orvosok mind elintéznek azzal, hogy meg fogsz halni.. Ilyet egy orvos pontos diagnózis nélkül nem mond. Meg amúgy sem, legalábbis nem így.

CT-vizsgálatod volt?

Pontos eredményt pedig biopsziával lehet kapni. Az UH önmagában nem elég.

2015. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen voltam CT-n is, ez lemaradt.
2015. jún. 23. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!