Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cérnagilisztára utalnak a...

Cérnagilisztára utalnak a tünetek?

Figyelt kérdés
2 napja viszket a bélnyílásom.. Zsebkednővel, illetve nedves popsi törlőkendővel már alaposan kitöröltem, de nem láttam bennük petéket. Nem mindig viszket egyébként, csak néha-néha, viszont akkor nagyon. (Undorító leírás következik!) A székletemben nem láttam semmi furcsát, viszont ha az egyik farpofámat elmozdítom (pl izzadságnál), akkor nem viszket a végbélnyílásom, és ha jól tudom ha cérnagiliszta peték lennének ott, akkor ugyanúgy viszketne.. tipp? Aranyér is lehet? Az ki tudom tapintani, de elég furcsán viszket odalent. Gomba is lehet? Magától elmúlik?

2015. jún. 26. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem első körben annyi, hogy az izzadtság kicsit "felmarta" a bőrt. És ez viszket. Szerintem ha gilisztás lennél akkor mindig éreznéd a viszketést. Szerintem kend be neogranormonnal vagy aranyérkenőccsel ha van otthon esetleg. A neogranormonnak van némi víztaszító hatása így nem engedi az izzadtságot "dolgozni". Ha érzed, hogy beizzadt akkor menj el WC-re és töröld szárazra. Ezzel is csökkentheted az irritációt.

Ha a fentiektől elmúlik akkor megvan a bűnös. Ha nem akkor lehet tovább jojózni.

2015. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet gomba, aranyér, végbélrepedés, kicsípte a széklet vagy csak az izzadtság miatt. Ha cérnagilisztád van az meg fog jelenni a székletedben.
2015. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!