Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szorít a mellkasom és nyom és...

Szorít a mellkasom és nyom és ha eszek hamar el kezd nyomni a gyomrom, hangulat ingadozásaim vannak és nem tudok aludni éjszakánként ez milyen betegségnek a tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés
Holnap megyek orvoshoz de ... Szerettem volna itt is megkérdezni a véleményeteket . 3 napja lett igazán rosszabb . Eddig csak akkor éreztem ha gornyedten ültem az agyamon a falnak dölve .

2015. jún. 28. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Melegfront?
2015. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

off

Kérlek, ha az orvos elmondta mi okozza írd le nekem akár privátba, ugyan ez a bajom, de külföldön vagyok, és nem akarok elmenni orvoshoz itt.

Légyszi, köszi

2015. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Korod? Nekem is hasonló tünetek voltak. Ha ettem kevés kajától is hirtelen telítettség érzésem volt, több helyen a hasamban nyomásérzés volt. Egy hasi ciszta okozta. Megműtöttek, azóta jól vagyok. Kérj hasi UH-t! Nekem már az kimutatta.
2015. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy mostanában nem sokat ettél és összeszűkült a gyomrod...
2015. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokminden lehet.szívbetegség.hasi szervek betegsége.pánikbetegség.2es attol hogy ugyanilyen panaszaid vannak még lehet mas betegséged is mint a kérdezőnek.ez csak kivizsgalas utan lehet megtudni
2015. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!