Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájdalmas hólyagok a nyelven,...

Fájdalmas hólyagok a nyelven, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2 hete kijött a számon 2db herpesz 2oldalt. Mellé elkezdett hólyagosodni a nyelvem. A herpesz már elmúlt, viszont a nyelvemen a hólyagok nem, hiába ecseteltem Phlogosollal, öblögettem pálinkával, semmi. Alig tudok enni, mert minden csípi, és minden nap több hólyag jön ki rajta. Ezzel érdemes orvoshoz menni, és ha igen, akkor milyen orvoshoz?

2015. jún. 29. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
El kell menned bőrorvoshoz, vesz törlést és vért is. Meg kell állapítani, hogy belső vagy külső fertőzéstől jöttek a hólyagok! Elküldhet gastroenterológushoz és immunológushoz is. Amíg nem tudják mitől kaptad, addig nem fog elmúlni. Nekem is volt, nagyon csíp és ég, enni is alig tudtam. Soká tartott, amíg rájöttek, hogy nekem az altatástól jött mialatt műtöttek - de rájöttek.
2015. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!