Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van egy kis kinövés szerű...

Van egy kis kinövés szerű gombóc a nyelvcsapom felett, mi lehet az?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, először csak valami furcsát éreztem azt hittem, hogy morzsa ragadt a szájpadlásomra, de nem találtam, viszont estére egy kis kinövésre lettem figyelmes, hasonló mintha pattanás lenne, de nem gondolnám annak és egyre jobban fáj, körülötte pedig piros. Mi lehet ez? Nem voltam még vele orvosnál holnap megyek, csak félek mi lehet az.

Köszönöm előre is a segítséget!



2015. jún. 30. 01:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy afta vagy valami fertőzés okozhatja.A torkod nincs begyulladva?Mit mondott az orvos?
2015. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Utána olvastam és az aftához hasonlít, lehet hogy az. Sajnos még nem tudtam elmenni orvoshoz és még pár napig nem is fogok tudni ezért várnom kell, talán addigra el is múlik. Körülötte egy kicsit piros.
2015. jún. 30. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!