Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A Gyógygombáról mi a véleménye...

A Gyógygombáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hallottam,h.sok mindenre jó meg ,h.elég drága is de a lényeg,esetleg van köztetek olyan aki használta már? És bevált?

#betegség #Gyógy gomba
2015. júl. 2. 05:41
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Én csak varázsgombáról hallottam,az elég ütős...:D
2015. júl. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosíthatnál, hogy melyikre gondolsz?!
2015. júl. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem ismerem nevük szerint őket.de igazábol a lényeg a tapapsztalat bármejikről,h.valóban használ és gyógyít?
2015. júl. 3. 04:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rákbeteg vagyok és a kemoterápia óta szedem a Varga gyógygombát. Nemtudom, hogy attól-e, de jól vagyok. :) Ennyit tudok mondani így hirtelen a dologról.
2015. júl. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csenerezi ***** válasza:

A gyógygombák nagyon sok mindenre jók lehetnek. Rendkívül jó immunerősítő, illetve a megfelelő működést segítik elő, így autoimmun folyamatok esetén is jó.


Asztmára, allergiára nagyon jó a ganoderma lucidum (pecsétviasz)

Vérnyomásra, vércukorra, koleszterinre, izületekre és kemoterápia alatt csökkenti a mellékhatásokat, de más jótékony hatása is van.


A varázsgomba hallucinogén.

2015. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 B.Ági ***** válasza:
Kábítás és drága!
2015. okt. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gyógygombák mögött igen sok kutatás áll, folyamatosan jelennek meg a humán vizsgálati eredmények is. Nagyon sok fals információ is jelenik meg a neten, érdemes hiteles információ forrást választani. A Gombakirály.hu weboldalon megjelenő Gyógygomba Híreket tudom ajánlani, orvos által van szerkesztve. Itt minden nagyobb nemzetközi vizsgálati eredmény, mely a gyógygombákkal kapcsolatos, leközlésre kerül magyar nyelven.
2016. okt. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!