Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Agytumor? Migrén?

Mi lehet ez? Agytumor? Migrén?

Figyelt kérdés

2,5 éve kezdődött ez a fejfájós időszak. Ami idáig elhuzodik.

Reggelente (nagy kivétel amikor éppen nem) felkelek,és amikor felülök kicsit nyomó hasogató fejfájás gyötör

ami nem olyan borzasztó,kilehet bírni, de kellemetlen

délutára néha enyhül, és álltalában mikor sokáig gépezek akkor elkezd jobban nyomni a fejem, nyomó,szorító fájdalom. Estére néha enyhül.

Hallottam hogy az agytumor jele is lehet,de annál fellépnének komolyabb gondok is??

vagy lehet az?

nagyon félek. Kiskorom óta megvan nagyobbodva az orrmandulám. És azóta a számon veszem a levegőt. Már hozzászoktam, de ez gondolom nem okozhat több éves fejfájást

előre is köszönöm az értelmes válaszokat.


2015. júl. 6. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egyik sem. Hanem inkább vízhiány, sóhiány!
2015. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

menj el a háziorvoshoz, ő elküld vérvételre és a többi vizsgálatra!

tudodm milyen, nekem migrénem van most is úgy fáj a fejem hogy mindjárt szétrobban, gyógyszer nem segít :/ kitartás

2015. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Orrmandula megnagyobbodás esetleg okozhat fejfájást?
2015. júl. 6. 14:52
 4/9 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, de inkább vizsgáltasd ki magad, ne félj!
2015. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az orrmandula nem.
2015. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2,5 éve fáj, ez már sok idő, éppen ideje lenne elmenni a háziorvoshoz, ki kell vizsgáltatni az okát, nagyon sok minden okozhat fejfájást. Agytumor szerintem nem lehet ennyi ideje, annak lennének már más tünetei is.
2015. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

énis erre gondoltam.

És reménykedek hogy nem daganat

2015. júl. 6. 16:11
 8/9 anonim ***** válasza:

ha sokáig gépezek elkezd jobban nyomni a fejem" hát igen a sok monitor előtti szem meresztés is okozhatja.

romlik a szemed, kiszárad, fáj a fejed.

szemészhez is menj el, rossz szem is okozhatja még kis dioptria is amit nem veszel észre mert erőlködik a szemed hogy korrigálja

2015. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha agydaganat lenne már nem irogatnál ide. Felejtsd el ezt a butaságot! Ki vagyok képezve fejfájásból, 6 éve fáj, utóbb migrénesen is. Nem is értem miért nem vették már ki az orrmanduládat, nem kapsz elég oxigént tőle. Ezen kivül a gépezéstől lehet nyaki izomproblémád is, ami szintén okoz fejfájást. Gratulálok, hogy eddig bírtad segítség nélkül, 1-vagy 2 hónap után indultam az ok keresésére.
2015. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!