Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ilyen tünetekkel...

Szerintetek ilyen tünetekkel kérjek időpontot kardiológiai vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Azt előre írom hogy volt már pánikbetegségem és szorongásom, legalábbis annak tartották az orvosok... Mióta "elmúlt" van egy furcsa izgulásszerű érzés a mellkasomban, és a hasam felső részén. Nem fáj nem szúr, inkább csak csiklandó pillangószerű érzés. Ennél jobban nem tudom megfogalmazni. Voltam a dokinál de ő azt mondta semmi bajom mert akkor nem tudnék egész nap kinn lenni a nagy melegben, vagy a virágoskertben kapálni kertészjedni... Kb. 2 hónapja volt ekg azzal minden rendben volt, a doki szerint a szorongás miatt nyomott a mellkasom és volt légszomjam. De ettől az érzéstől lassan a falra mászok. Már több mint egy hete tart és ha reggel felkelek már rá 1 órán belül érzem. Mostmár pedig jönnek hozzá lassanként a szorongásos pánikolos tünetek is, annyira félek hogy nagy a baj. Eleinte azt hittem talán a hátfájásom okozza ezt a kellemetlenséget de mostmár kivagyok, és a doki azt mondja ne menjek ezzel sehova hiszen jó az ekg-m és a vérképem is. Szerintetek mit tegyek?
2015. júl. 10. 14:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 23/L vagyok
2015. júl. 10. 14:25
 2/5 szamo77db ***** válasza:
Meg kéne nézetni magad orvossal. Keresd fel a háziorvosodat, ő bizonyára tudja, hogyan tovább, milyen vizsgálatok szükségesek esetleg.
2015. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát háziorvosnál voltam, ő csinálta az ekg-t és nézett vérképet is, és ő mondta hogy sehová se menjek, mivel nincs semmi bajom hiszen azt az ekg vagy a vérkép kimutatja.
2015. júl. 10. 15:34
 4/5 anonim válasza:
Ha jó az EKG, labor és körültekintően megvizsgáltak, akkor nem kell aggódnod!!! Pláne annak tudatában, hogy pánikbetegséged volt. De, ha úgy nyugodtabb lennél, akkor menj el kardiológushoz!
2015. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ezzel nyugtatom magam hogy az ekg mutatott volna valamit. Amikor csinálták pont nagyon rosszul voltam mégsem mutatott semmit :) a verkepemre meg csak annyit mondott az orvos hogy bárcsak mindenkinek ilyen lenne :) próbáltam ma terhelni magam, de semmi rosszullét... Csak a hátam fáj. Lehet egy jó masszázs kéne xD
2015. júl. 10. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!