Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Eszre vettem a nyelocsovem...

Eszre vettem a nyelocsovem elejen valamit, mi lehet ez? (bovebbeb lent)

Figyelt kérdés
Par napja elkezdtem erezni valami nehezseget a torkomnal, mintha egy gomboc megakadt volna, es kisse nehezen tudtam nyelni. Gondoltam biztos fajni fog a torkom, es azert. Aztan nem hagyott nyugodni a dolog, benyultam az ujjammal, es ott a "torkomba vagy a nyelocso elejen"" erzek valami kis lapos dolgot, ami mozog es olyan mintha levalt volna.. nagyon megijedtem mi lehet ez. Azota van hogy szur a torkomba, meg berekedek es mintha elmenne a hangom. Mi lehet ez? Bocsi ha hosszura sikeredett, de mar nem hagy nyugodni es gondoltam megkerdezem, es ha ugy van, a dokit is meglatogatom.

2015. júl. 15. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet semmi komoly, de ezzel nem szabad játszani, mindenképpen ül-orr-gége.
2015. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Öklendeztél mikor megérintetted azt a valamit? Valószínü,a gégefedődet érintetted meg!Annak ott kell lenni,az mindenkinek ott van.Azért nézesd meg a gégészeten,lehet hogy gégegyulladásod van!Meg fogják tükrözni a torkod,gégéd.Kicsit kellemetlen,de kibírható.Nekem már rengetegszer csinálták,olyan öklendezős!
2015. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!