Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet tüdőrák? 14L

Lehet tüdőrák? 14L

Figyelt kérdés
Néha(leginkább a menstruáció előtti héten) szúrásokat érzek a mellkasomban. Általálban nem ugyanott szoktak lenni, nem is tartanak sokáig. És néha amikor fekszek mintha nehezebben tudnám venni a levegőt, de ez se vészes, nagyon ritkán szokott megtörténni, és általában akkor ha valami új van az életben és attól izgulok.

2015. júl. 21. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kell ennyi idősen ilyenek miatt aggódni, kivéve ha láncdohányos vagy születésed óta, lehet rossz mozdulattól ilyen levegő beszorulás jellegű, de az utolsó mondatoddal már meg is magyaráztad, ne izgulj
2015. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm 😊
2015. júl. 21. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer 2 hétig szúrt a tüdőm, vagyis a lapockám alatt. Biztos valahogy rosszul fordultam. Alig tudtam levegőt venni és aludni is kellemetlen volt, de nem mentem el orvoshoz. Aztán egy nap úgy ébredtem fel, hogy teljesen elmúlt. Ez kb 15 éve volt, és még élek :)


A barátomnak is volt de neki durvábban. A szülei elmentek hétvégén nyaralni és őt otthagyták egyedül. Első nap jól elvolt szülők nélkül, élvezte a szabadságot, másnap délben azonban nem tudott felkelni az ágyból. Nagyon szúrt a háta és a telefont sem érte el. Becsípődött egy ideg és ott feküdt mozdulatlanul estig, amikor hazaértek a szülei. Felemelték az ágyból és elvitték kocsival a kórházba. Ott kapott egy izomlazító inekciót vagy mit a vállába és el múlt egy órán belül a fájdalma.

2015. júl. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!