Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Hova menjek?

Mi lehet a bajom? Hova menjek?

Figyelt kérdés
Elég sok tünetet halmoztam fel az évek során, és hiába megyek akárhova mindenhol csak az egyik tünetetemet akarják kezelni, nem az okára akarnak rájönni. 12 éves korom óta minden évben többször begyulladt a mandulám, majd 16 éves korom körül elkezdett hullani a hajam. Végül miután többszöri abtibiotikumos kezelés után sem múlt el az újbóli mandulagyulladásom, elmentem egy másik gégészhez, aki krónikus mandulagyulladást állapított meg. Idén februárban 18 évesen ki is vették a mandulámat. Viszont a seb begyulladása után torokgyulladásom van. Légzésteszt és allergia vizsgálat negatív. Jelenleg kenetet vett a torkomból és tenyésztés alatt van. A hajhullasom nem állt meg, már alig van hajam... A fogaimból esnek ki a tömések és sorra gyulladnak be. Nem tudom összefüggnek-e, de úgy gondolom valami gyulladást generál a testemben, ez okozza ezeket a tüneteket. Mit kéne tennem? Milyen szakorvoshoz forduljak? Valakinek volt hasonló tapasztalata? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 23. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy alapos belgyógyászati és fogászati kivizsgálás kellene, endokrinológussal karöltve-de gyorsan.
2015. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mtke ***** válasza:
Mindenképp maganorvost ajánlok ő odafigyel rád de kezdd a fogaddal az állhat a hajhullas hátterében
2015. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A te problémádat sem fogja megoldani egyik szakorvos sem. Az agyon szakosodott tudomány nem veszi észre az összervezet egészségi állapotát. A fogász csak fogat töm, a hajász csak hajhagymát igazít, a gégész kiveszi a manduládat, de az öszervezet oxigénhiányos állapotát egyik sem szünteti meg.

A fogaid sem azért rothadnak, mert nem pazaltál elég fluoridos fogkrémet, hanem azért mert szervezeted nem képes megvédeni, nem képes beállítani a nyál fogvédő értékét. A mandulagyulladás sem azért volt, mert elkaptál valami bacilust, hanem azért, mert szervezeted nem tudta idejekorán féken tartani a bacilusok elszaporodását. A hajad sem azért hullik, mert a hajhagyma gyökerét elszorítja a kosz, hanem azért mert a szervezeted nem képes kipucolni onnan.

A problémád eredetét a táplálkozás szokásaiban kell keresni, és nem az a fontos hogy mit, hanem inkább az, hogy hogyan eszed.

2015. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet akár autoimmun betegség is, vagy valamilyen kórokozó.

Immunológust keress fel.

Addig is kezdj el valamit sportolni és a lehető legkevesebb zsírt egyél (kell a zsír is, de mértékkel) és szedjél antioxidánsokat.

2015. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én javaslom a desztilált víz ívást utána pi vízet. Búza fű port desztvízzel id meg éh gyomorra. Minden gyuladás kiszed a szervezetből Nekem is foggal kezdődöt minden aztán prosztata gyuladás évekig tartott és ezt hozta vissza az élet örömömet.
2015. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!