Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aurás migrén fejfájás nélkül?

Aurás migrén fejfájás nélkül?

Figyelt kérdés
Mi ez nekem??? Nagyon megijedtem hétvégén. Minden tünetem stimmel, csak éppen a fejfájás marad el. Soha nem fájt a fejem. Immáron vagy ötödjére jön elő 13 év alatt. Kezdődik azzal, hogy cikk-cakkban foltot látok a szemem sarkánál, berezonál, egyre terjed a szememen, míg végül nem látok rendesen. Hányingerem lesz, igaz ilyenkor már iszonyúan bepánikolok, hogy mi a franc van velem, elkezd menni a hasam. Most az segített, hogy sötét szobába lefeküdtem. Olyan teljesen mint akinek migrénje van, csak nekem éppen ez elmarad. Iszonyú sokat kívántam az alvást aznap, másnap pedig olyan voltam, mint akit kifacsartak és másnaposnak éreztem magam. Lehet hogy a stressztől van? Valakinek van még ilyen rajtam kívül??? :(((
2015. júl. 27. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Regi kerdes, de hatha ide teved meg valaki. Ugyanilyenem volt 2x eletemben. Nekem minimalis fejfajas kovette. Auras migren a neve, es sokszor nem koveti jelentos fejfajas. :( letezo betegseg. Borzalmas emlekszem , mikor eloszor volt, azt hittem a szememmel van baj es meg fogok vakulni:/
2018. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!