Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorrontás, hányás után:...

Gyomorrontás, hányás után: ilyenkor érdemes valamit inni vagy éppen ajánlott kerülni az ivást?

Figyelt kérdés
És ha igyon az ember, akkor mit, illetve, ha ne igyon, akkor meddig?

2015. júl. 29. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A fosással/hányással rengeteg folyadékot veszítesz, amit pótolni kell. Ásványvíz, tiszta víz, mértékkel.
2015. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem a víz ilyenkor meghánytat. Sima fekete tea jól kiáztatva, de nem ezek a műanyag gyümölcsös sza rock, hanem black label vagy yellow label. Jöl ki kell áztatni, olajos legyen a teteje. Ez nyugtatja a gyomrot.
2015. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. júl. 30. 11:12
 4/7 anonim válasza:
Vizet tilos! Nagyon hideg, szinte jeges teát, gyümölcslevet kortyonként.
2015. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Végül amúgy gyógynövényteákat ittam aznap este. Kamillateát és levendulateát. Úgy éreztem, ezek esnének jól. Fekete teafű pedig nem volt itthon, nem szokott lenni.


Amúgy miért nem szabad vizet inni, meg tudnád írni, 3. hozzászóló? És miért hideget?

2015. júl. 31. 11:45
 6/7 anonim válasza:
Egyszer kihívtam az ügyeletet a gyerkőchöz, mert éjszaka rengeteget hányt, a végln már epét, illetve csak öklendezett, inger volt, de nem jött semmi. A dokinő jól lecseszett, hogy vizet adtam neki, de azt kért. Mondta, hogy a víztől még nagyobb a hányinger. A hideg, majdnem jeges gyümölcslé megnyugtatja a gyomrot és csillapítja a hányás után kínzó szomjat. Ezután, ha ilyen gond volt, csak jeges teát kapott a gyerkőc és használt.
2015. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm!
2015. aug. 5. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!