Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehetne a megoldás, erre a...

Mi lehetne a megoldás, erre a betegségre?

Figyelt kérdés

A tünetek:

Van egy kis seb a fülembe. Gondolom ettől, gyakran begyullad, fáj, váladékozik. Ha épp nincs begyulladva, akkor pedig viszket.


Voltam már vagy 4x fül-orr-gégészeten. Írt fel fülcseppet, tett fel párakötést, illetve antibiotikumot is kellett szednem. Ezektől el is múlt a fájdalom, váladékozás. A seb viszont megmaradt, és néhány hét múlva, minden kezdődött előről. Ekkor ismét füll orr gége... Már fél éve ezt játszom.

Gondolom az a baj, h a seb nem gyógyul be, bár nem vagyok doki...

Mit lehetne tenni? Ez egy kis város, itt nincs másik füll-orr-gégész. Elmehetek másik városba, másik füll-orr-gégészhez? Talán ő más módszerrel próbálkozna?


Köszönöm a segítséget!



2015. aug. 1. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el bőrgyógyászatra, ha seb van a füledben, akkor ott is meg tudják nézni és adnak rá valamit.
2015. aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a stabilizált aloe vera szürt levét csöpögtetném ami a gyulladásban és a sebgyógyulásban is segíthet. Jobbulást!
2015. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket. Bőrgyógyászat jó ötlet, sajnos jövő héten nem tudok elmenni, mert dolgozom. Majd csak azutáni héten.

Ez a stabilizált aloa vera hol kapható? Addig kipróbálom azt is. :)

2015. aug. 1. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!