Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan állítható meg a kézreme...

Hogyan állítható meg a kézremegés?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki megkérdezné , nem , vagyok stresszes, sőt nyár van , szóval semmi miatt nem kell izgulnom, a vércukrom is jó.

Van egy komoly betegségem ami miatt nagyon sok gyógyszert szedtem , már 3 hónapja tünetmentes vagyok , és kb 2 hónapja egyáltalán nem szedek gyógyszert.

A kezem mindig is remegett egy kicsit.

De kb. 1 hete már súlyosbodott. Alig tudok levest enni meg ilyesmi de nem akarom hogy a szüleim megtudják és esetlegesen feleslegesen elkezdjenek aggódni és ismét jöhetnek a vizsgálatok és a kórház látogatások. Normális életet szeretnék gyógyszer nélkül. Azért nem szólok, viszont már alig tudom elrejteni .

Valami jó tanács hogy enyhüljön ? :)

17L



2015. aug. 3. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt kivizsgálni nem felesleges. rá kell jönni az okára.csak ugy lehet megszüntetni. lehet a sok gyógyszer is közrejátszott hogy kialakult valami más problémád is.de nem biztos hogy egyböl gyogyszerrel tömnek majd.
2015. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak a lényeget nem írtad meg, hogy mi az a komoly betegség.
2015. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mert az most nem zavar , és a remegés biztos nem tartozik hozzá. Nekem meg most azzal van a legnagyobb problémám :)

Amúgy a fejemben van a ,, komoly betegség" , de szerintem nincs semmi köze hozzá .

2015. aug. 3. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
a két sor helyett leírhattad volna azt a két szót.
2015. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!