Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Néhány hete nem jó a közérzetem. Enyhe hányingerem van állandóan, ha felállok vagy mozgok ez erősödik. Ugyanez a helyzet a fejfájással,amire hiába veszek be gyógyszert. Állandóan kimerült vagyok, legszívesebben egész nap összegömbölyödve feküdnék az ágyamon és aludnék. Semmihez nincs erőm, a legkisebb megerőltetéstől is (például egyik szobából átmenni a másikba) erősen kezd dobogni a szívem és gyorsabban veszem a levegőt. Este viszont nem tudok elaludni. Mindig elhatározom hogy másnap elmegyek futni hogy kifárasszam magam, de egyszerűen nem tudom rávenni magam. Nincs étvágyam se. Máskor is volt már hogy néhány napig gyengének éreztem magamat, de ez már majdnem két hete tart. Szóval az lenne a kérdésem, hogy lehet ezzel valamit csinálni?

2015. aug. 4. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Depressziòs vagy ,szerintem. De lehet szervi bajod is. Menj orvoshoz!
2015. aug. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

Ezek a tünetek egyértelműen a szervezeted oxigénhiányos állapotából erednek.

A hányinger lehet egy ritkának mondott nyelőcső rendellenesség következménye. Ami rossz közérzettel társul.

Bővebben priviben

2015. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt lehet vele csinálni, hogy elmész az orvosodhoz, aki megfelelő kivizsgálásokra küld. Lehet egy egyszerű hiánytünet is, lehet depresszió, lehet hormonális probléma és még sok minden más.

(A 44%-os meg mindenre csak azt írja, hogy egyértelműen oxigénhiányos állapot jele és keressék meg priviben, biztos árul valamit.)

2015. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már kezdek kicsit javulni, de valószínűleg tényleg az lesz a legjobb ha orvoshoz megyek:) (keresgéltem a kérdések közt, és én is láttam minden második helyen ezt az oxigén hiány diagnózist... Úgyhogy elnézést, hogy nem írtam, de kissé bizalmatlan vagyok)
2015. aug. 11. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Már csak azért is jó, ha tényleg elmégy orvoshoz, mert a kivizsgálások meg tudnak nyugtatni, hogy ne stresszeld magad még pluszban amiatt, mi lehet a bajod. ;)
2015. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!