Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudok tenni a begyulladt...

Mit tudok tenni a begyulladt lábujjkörmömmel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet most dolgozok eloszor. Es nem nagyon szeretnek hianyozgatni.

Szeptemberben sem tudok elmenni, mert nyel elokeszitom lesz kulfoldi munka miatt. Oktober-November pedig kulfoldi melo.

(gennyezodik)



2015. aug. 4. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell hiànyozni. Egy jó gyógypedikűrös megoldja.
2015. aug. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem jód és Tetran krém elmulasztotta a gyulladást, estére tettem rá a krémet és egy tapaszt, nappal jódozgattam.
2015. aug. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért kéne hiányozni? Elmész pedikűröshöz, 10 perc alatt megcsinálja. A második válaszoló ötlete jó, de amíg bent van a körömdarab, addig állandóan vissza fog gennyesedni, úgyhogy először azt kell kiszedni.

Ne várd meg, amíg elmérgesedik, mert nagyon rossz lesz! Én fél évig halogattam és már iszonyúan fájt!

2015. aug. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kiáztatod sós vízben. De ne a műtrágyás (káliumos) sót használd, mert az ételízesítésre sem való. Lehet kapni tiszta tengeri sót, vagy gyógyszertárban 700Ft körül kapható vegytiszta Nátrium só.

20-40 perc áztatás után kicsíped a benőtt körmöt, a gyulladás néhány óra elteltével visszahúzódik.

2015. aug. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!