Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívinfarktus jele, vagy ne...

Szívinfarktus jele, vagy ne gondoljak egyből a legrosszabbra?

Figyelt kérdés

Kb.1,5 hete szúr a szivem és erős mellkasi fájdalmaim vannak. Elmentem az orvoshoz. Csinált Ekg-t, azt mondta kicsit gyorsabban dobog a szivem mint kéne, de a pajzsmirigyre gyanakszik. Elmentem egy másik orvoshoz megmutattam az ekg-s papirt és a másik orvos is azt mondta, hogy pajzsmirigyemmel lesz baj.( holnap megyek vérvételre). De a fájdalom nem múlik. Nyom a mellkasom mintha valaki szorítaná és olyan mintha "égne"és a torkomban is éreztem ilyet. éjszaka hányingerem is volt és zsibbadt a bal karom ( lehet csak elfeküdtem, vagyis remélem). Nagyon félek, hogy lehet mégis a szívemmel van baj.. Vagy lehetséges, hogy savtúltengésem van? Állítólag hasonló a tünete.

Légyszives normális válaszokat.

19 l


2015. aug. 4. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha két orvos is pajzsmirigyre gyanakszik, akkor attól inkább lehet.

Magas pulzus miatt simán fájhat a szíved egyébként. Azt mondják a magnézium valamennyire lassítja, amíg nem derül ki, hogy mi van, próbáld meg esetleg.

2015. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a sziveddel lenne gaz, azt az EKG kimutatta volna.
2015. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
KÖnnyen lehet, hogy magnéziumhiányod (is) van, ugyanis az okoz ilyen tüneteket.
2015. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már két orvos is kizárta a szívinfarktust, akkor nyugodj meg, nem lehet az, most már szerintem pszichés oka is lehet a mellkasi fájdalmadnak, mivel stresszelsz, hogy mi bajod lehet.
2015. aug. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem tényleg így van.:) délután kiderül:)
2015. aug. 5. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!