Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig tart a változókor?

Meddig tart a változókor?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszára lennék kiváncsi akik már átestek , vagy pont tart náluk a klimax. Meddig tart kb? Hónapokig , évekig? Valószinü kezdetét vettem én is, de mindenhol mást olvasok róla.

2015. aug. 6. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs pontos határideje, sem időtartama. Minden nőnél másként van. Nekem pl semmi jele nem volt azon kívül, hogy egyszer csak elmaradt a havim.
2015. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és Te mennyi idős voltál? én most voltam 45.
2015. aug. 6. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet meghatározni. Rengeteg függ az öröklött génektől, de az évek során elfogyasztott táplálék fehérjetartalmától is.

A 45 éves korban bekövetkező klimaxot kicsit korainak tartom, és gondolatban egyéb egészségügyi problémákat is társítok hozzá.

2015. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem kb 5 evig tartott , 45 evesen kezdodott. de van egy ismerosom nem viccelek!! 96 eves es szegenynek mai napig vannak hohullamai kb 52 eves koratol;-(((

tenyleg egyenenkent valtozo.

2015. aug. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!