Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valami cukrosat eszem vagy...

Ha valami cukrosat eszem vagy iszom, akkor szédülök utána. Lehet cukorbetegség jele?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Néhány hete azt figyeltem meg, ha valami cukros teát vagy innivalót iszom vagy eszek csokit, mézet, süritett tejet, akkor kis idö mulva szedülök. Hanyingerem is van a cukros löttyök után. Mostanába elég sokat van hasmenésem is. Viszont ha ugyanezt a teát megcsinálom édesítöszerrel, akkor semmi bajom. Van a családban cukorbeteg. Lehet, hogy ez már nálam is valami elöjel?

2015. aug. 7. 00:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Az is lehet, bár én inkább inzulinrezisztenciára gyanakszom.


Menj el terheléses vércukorvizsgálatra első körben.

2015. aug. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Nagylabort kellene csinálni szerintem. Vizeletet, máj- és vesefunkciót és természetesen vércukrot is megnézni. Utána többet lehet tudni. De orvoshoz el kellene menni első lépésként. Végül is a laborvizsgálatokat is ő tudja kérni, beutalni téged laborba.
2015. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!