Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tyúkszem vagy szemölcs van a...

Biohazardxxx kérdése:

Tyúkszem vagy szemölcs van a talpamon? (képpel)

Figyelt kérdés

Tyúkszem gyanánt elkezdtem footcare vágható tapasszal kezelni és 1, hét után felázott körkörösen de kiszedni nem tudtam. most egy hét telt el azóta és így néz ki és még jobban is fáj. 2 hét mulva tudok csak menni dokihoz vele a munkám miatt. Kiváncsi vagyok hogy valakinek volt e már ilyen a talpán és mi segített neki?

[link]



2015. aug. 7. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez szemölcs. Scholl szemölcs krémet vegyél rá, nekem leszedte kb 2 hét alatt.
2015. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eddig nem is tudtam, hogy a kettő különböző.

De itt szépen leírták [link]

2015. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. 1 hónap alatt sikerült ecseteléssel eltűntetni. 8ev után kiújult, akkor fokhagymás kúrával 1 hét alatt kiesett.
2015. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkumulátorsavval átitatott fa pálcikával(fogpiszkáló) ki lehet égetni. Ez ugyan is, a bőr alsó rétegében van, vagy talán még lejjebb. Lehet korán abbahagytad a tapaszolást, és azért nem jött ki. Megpróbálhatod újra tapasszal is, de nézd meg a gyártási idejét, ha 6 hónaposnál régebbi akkor ne vedd meg. És addig kell tapaszolni, amíg ki nem esik.
2015. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!