Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leukémiás vagyok. Mit tegyek,...

Leukémiás vagyok. Mit tegyek, hogy ne érezzem magam rosszul?

Figyelt kérdés

Pár napja kiderült, hogy leukémiás vagyok. Nagyon rosszul érzem magam, és anyukámék szinte minden nap csak sírnak és imádkoznak értem. Talán én még rosszabbul érzem magam, mint ők, de nem merem nekik elmondani, mert csak terhelem vele őket. Lehet, hogy ez az utolsó mondat, amit ide írok, mert már kezdem érezni, hogy ütött az utolsó órám. Szeretnék még élni, de ezt el kell fogadni. Ha a Jóisten ezt adta, akkor nincs mit tenni. Szerintetek a maradék időmet milyen jó dologra töltsem?

Egy 27 éves elkeseredett nő.


2015. aug. 7. 20:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mennyi időd van? Egy lényeg hogy élvezd, sok jó dolog belefér még. Ha gondolod, írj rám
2015. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos, hogy nem tudja megállapítani. A vérvétel eredménye 2 hétre kb. de nem biztos. Azért köszönöm a válaszod.
2015. aug. 7. 20:06
 3/17 anonim válasza:
Szia szeretnék nbeked segiteni! Kérlek itam itt privátba nézd meg !!!
2015. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az első vagyok újra. Ne dőlj be senkinek azért.
2015. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Várd meg az eredményt, a leukémiának két típusa van, limfoid és mieloid, ezen belül akut és krónikus. A gyógyulási esélyek ettől függően is jók lehetnek.

Jobbulást!

2015. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy csináltak 2 vérvételt is, és az egyiknek most fog, a jövő héten megjönni az eredménye. Az lenne az? Hát, reméljük, hogy jó hírrel fogok majd jönni nektek! De nagyon szépen köszönöm az eddigi bíztatásokat!
2015. aug. 7. 20:33
 7/17 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősön, 10 éve állapítottak meg nála leukémiát, gyönyörűen rendben tartják, dolgozik és jól van.

Ne keseredj el, az ijedtségtől és melegtől is lehetsz rosszabbul. Tedd félre a félelmeket és akarj gyógyulni. azontúl pedig csinálj minden olyat, ami jót tesz a lelkednek és jól fogod magad érezni :)

2015. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A leukémia jól gyógyítható. A sok rossz közül ez a jobbik rossz, ha lehet ezzel a képzavarral élni. Sokkal jobbak az esélyeid (látatlanban) mint mondjuk egy hasnyálmirigy ráknál vagy vastagbélráknál. Persze van a leukémiából több fajta van és a stádium sem mindegy. De majd ezt a dokik megmondják.
2015. aug. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. aug. 9. 10:19
 10/17 anonim válasza:

Nos, már majdnem eltelt 1 hónap.

Mi lett az eredmény?

2015. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!