Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a torkommal?

Mi lehet a torkommal?

Figyelt kérdés

2 hete volt egy betegségem ami miatt több napig gyenge voltam,lázam volt,fájt a torkom és a fejem és 1-2 napig a lábaim is.Azt a betegséget kipihentem,a múlt héten pedig már dolgoztam kedden és csütörtökön is,nem is volt semmi bajom.Szombaton elmentem bulizni,vasárnap reggel hazamentem amikorra már fájt a torkom.Gondoltam hogy majd alszom egyet és mire felkelek elmúlik de sajnos nem múlt el.Én úgy láttam hogy a torkom piros de csak nyelésnél fáj.Lázam nincs,fejem és a lábaim se fájnak és gyengének sem érzem magam,egyedül a torkommal vagy garatommal,mandulámmal vagy nem is tudom mivel van a baj.Esetleg lehet ki kéne venni a mandulámat?Ötletek hogy mitől lehet ez és hogy hogy lehet enyhíteni?

17/f



2015. aug. 10. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne igyál jéghideg sört:)
2015. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van, minden nyelés fájdalmas, de én tudom, hogy a jéghideg görögdinnyétől van, melegem volt és befaltam jó adaggal, te nem ittál vagy ettél hideget?

Én most sós vízzel és Phlogosol oldattal gargalizálok felváltva, a Phlogosol egy időre mindig enyhíti a fájdalmat, rmeélem elmúlik gyógyszer nélkül.

2015. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A buliban ittam pár korty hideg vizet meg mondjuk lehet az is közre játszik hogy elég sokszor leizzadtam.
2015. aug. 10. 14:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni lidokainos szopogatós cukrot. Ideiglenesen elveszi a fájdalmat, de ha két nap múlva sem marad abba, vagy súlyosbodna, esetleg belázasodnál, irány a doki!
2015. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!