Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepsziás vagyok és kiszeret...

Epilepsziás vagyok és kiszeretném nőni a betegséget, mert buszvezető szeretnék lenni. Tudnátok adni tanácsokat? Több lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Epilepsziás vagyok már kiskorom óta. Eleinte gyakrabban voltak rohamaim de kb. 10 éves koromban sikerült azonosítani a betegségemet. Azóta gyógyszert kell szednem(napi 2X450mg Convulex) azóta egyre csökkent a rohamaim száma, majd az utolsónál már csak pár másodperces ájulásom volt. Ennek kb 2,5 éve. Azóta semmi. De az orvosom szerint még mindig ugyanúgy epilepsziás vagyok és a gyógyszeradagom sem változott. Ez annyiból is nagy gond, hogy én buszvezető akarok lenni(addig még lenne 8 évem, mert 24 az alsó korhatára a jogsinak). Azt mondják hogy ez kinőhető betegség, de én nem hinném hogy kitudnám nőni. Előlehetne segíteni valamivel hogy kinőjem ezt? Úgy tudom, hogy valakinek a sportolás segített és elmúlt neki. Tudnátok ilyeneket mondani pls?

2015. aug. 16. 15:39
 1/6 anonim válasza:
87%

Meg tudlak érteni.

Én kamionos akarok lenni..

És én is bármit megtennék, hogy a felmerülő akadályokat legyőzzem!

Viszont az epilepszia nem játék.. Sajnos valóban megtörténhet az is, hogy mostantól számítva 5 év múlva lesz egy újabb rohamod. :(

Megoldást erre nem tudok.

Ha nem tudod kinőni, és nem tudsz kigyógyulni belőle, sajnos egy világ fog összeomlani benned.

2015. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Lehet tudok rá megoldást!
2015. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1:

Úgy látom egy cipőben járunk :/

#2:

Az nagyon jó lenne! :) részletesebben?

2015. aug. 17. 09:35
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Segíthet a ketogén diéta, de csak orvosi felügyelettel szabad csinálni.

[link]

2015. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nagyon köszönöm! Ez is egy jó opció. Nekem sok reményt adott ahogy olvastam. :)

2015. aug. 17. 17:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Buszvezető te sohasem leszel, ha kinövöd, ha nem.

Hogy van az epilepsziád azóta?

2019. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!