Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Micsináljak? Ha nem mulik az...

Micsináljak? Ha nem mulik az alhasi fájdalmam es a gorcs voltam korházba orvosnál nogyogyasznal de sehol nem találnak a 2cm cisztámon kivul de azt mondták az nem hiszik h csinálja

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszik?! Ez volt a szakvélemény?

Megáll az eszem, milyen orvosok azok, okj-s képzésen vettek részt? Azt hittem az csak az "én koromban" volt. :D


Lényeg a lényeg, ha az orvosod nem csinál semmit keress fel egy másik orvost, magánnőgyógyászt, vagy háziorvost, ha nem múlnak el az alhasi panaszaid, annak oka van, ki kell vizsgálni!


Ezt személyes "élményeim" miatt mondom, ha fáj, ne hagyd annyiban, járj a nyakukra, tudják meg mitől fáj, mert az a terület nem játék!

2015. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez mind magan doki volt ultrahangoztak is rongen minden magan korházba voltam sebesz doki mindenki atnezett csak a cisztat talaltak a nogyogyasz is az mondta ha faj mennyek vissza de csak 3nap mupva tudok de nagyon felek h komoly
2015. aug. 17. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik város? Győrben tudok jó dokit.
2015. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kecskemét környéke
2015. aug. 18. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!