Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak én érzem úgy, hogy nem...

Csak én érzem úgy, hogy nem túl alapos a háziorvosom?

Figyelt kérdés

Többször is voltam már nála betegség miatt (felső légúti), de azon kívül, hogy megnézte a torkomat, és felírt egy doboz antibiotikumot, semmi mást nem csinált. Legutóbb nagyon csúnyán köhögtem, de meg sem hallgatta a tüdőmet, csak megkérdezte, hogy hurutos,vagy száraz a köhögésem.

Ami még érdekes, hogy már többször is voltam nála, de sosem láttam nála fonendoszkópot, se az asztalon, se sehol. Olyan, mintha egy lámpán, egy vérnyomásmérőn, és spatulákon kívül semmi más "eszköze" nem lenne...



2015. aug. 18. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Köhögéskor meg kellene hallgassa a tüdődet, valóban nem elég alapos.
2015. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor is csak a torkomat nézte meg, és felírt antibiotikumot...
2015. aug. 18. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Csak nem ugyanaz az orvosunk? :D Az én háziorvosom is ilyen. Bár én örülök neki, mert nem szeretem, ha "idegenek" tapiznak. Vannak ilyenek sajnos. De én arra gondoltam, hogy lehet azért csinálja ezt, mert nem akarja elkapni a betegséget.. bár akkor meg minek ment orvosnak..
2015. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó: Hát nem tudom :D Én sem szeretem, ha "tapiznak" na de nem is azért megyek orvoshoz, hogy beszélgessünk a panaszaimról majd vizsgálat nélkül, egy recepttel a kezemben távozzak...

Ha már ott ülök min. 1 órát, akkor azért elvárható lenne, hogy meg is vizsgáljon...

2015. aug. 18. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!