Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a gond? 3 hónapja...

Mi lehet a gond? 3 hónapja híg a székletem.

Figyelt kérdés
3 hónapja híg a székletem. Voltam háziorvosnál ő antibiotikumot írt fel, de semmi változás nem volt, amikor visszamentem hozzá azt mondta várjak pár napot és jobb lesz, de semmi nem változott. Mi lehet a gond? Mit tudnék csinálni. Valakinek volt hasonló problémája?

2015. aug. 19. 07:27
 1/5 anonim válasza:

allergia?


Nekem akkor csinált ilyet, mikor kiderült hogy nem bírom a tejet. Azelőtt ettem semmi bajom nem volt, elhagytam a tejet azóta meg kemény a székletem. Érdemes lenne ételallergia vizsgálatra menni a tejérzékenység, és a gluténérzékenység is okozhat ilyet.

2015. aug. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy tejallergia, lehet ez glutén is vagy bármi más. Kérj a háziorvostól gasztroenterológiàra beutalót.
2015. aug. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Voltam már ilyen helyzetben. A háziorvosom széklettenyésztést csináltatott. Valami vírus tenyészett ki, erre célzott gyógyszeres kezelést kaptam és így szabadultam meg a hasmenéstől. 3 havi panasz után ezt végig kell csinálni. Pár nap a tenyésztés és aztán jöhet a megfelelő gyógyszer!
2015. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
épp most válaszoltam egy hasonló kérdésre, gyogyszertárban kapható NEUROSAN -nevű készítmény,kb. 20- éve hasonló tüneteim voltak, pár nap alatt teljesen rendbe jöttem tőle.
2015. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már rég be kellett volna jelentkezned gasztroenterológiára, kérj beutalót a nagyon okos háziorvosodtól...
2015. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!