Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen betegségre utalhat?

Ez milyen betegségre utalhat?

Figyelt kérdés
Nálam is ugyanez van, mint édesapámnál. Pálinka és bor fogyasztása után hasi fájdalmak lépnek fel. Ő, most egy pár hónapja volt orvosnál, mert sokat panaszkodott rá, de nem tudom kiderült-e valami mert nem beszélt róla konkrétan, csak mindig, hogy jaj nem tud inni mert fáj a gyomra. Én is észrevettem, ha kicsit többet iszom akkor nekem is hasi fájdalmak lépnek fel. Ha bort fogyasztok, akkor szúró fájdalmat érzek, ha pedig pálinkát akkor pedig égető érzést. Lehet könnyebb lenne tőle megkérdezni mit mondott az orvos.. De szerintetek? Komoly gond ez? Ma említette, hogy már az én koromban is megvoltak ezek a fájdalmai, sőt fiatalabban is..

2015. aug. 19. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán reflux, el vagytok savasodva. Egyetek egy kiskanál szódabikarbónát.
2015. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem bírjátok a bort és a pálinkát akkor minek erőltetitek?


Nekem a bortól a fejem szokott fájni ezért akármilyen hihetetlen nem iszok bort, hanem más alkoholos italt fogyasztok.

2015. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem tudok jó választ adni utolsó válaszoló. Nálam ez nem gyakori, inkább édesapámnál. Vagy lehet ő nem főzi jól a pálinkát, tudja fene. Sör, vodka, whisky, tequila ezeknél soha nem éreztem fájdalmat. Hát lehet váltani kéne, de ezeket 'gyártja' itt házilag és mindenki ezzel kínál először, szóval ezért nem veszünk bolti piát.
2015. aug. 19. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!