Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi az a DERMATITIS SEBORRHOIA...

Mi az a DERMATITIS SEBORRHOIA CAPITIS?

Figyelt kérdés
A bőrgyógyász ezt írta a vizsgálati lapomra. Viszket és nagyon korpásodik a fejem, és egyik gyógyszertári sampon sem segít.

2015. aug. 19. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan az, amit leírtál magyarul. Fejen lévő seborrhoeás bőrgyulladás. A seborrhoea jellegzetes tünetei a viszkető, hámló bőr. Ez persze nem csak fejbőrön jelentkezhet, sokaknak ilyen az arcuk /is/. Orvosod nem ajánlott valamilyen kezelést?
2015. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fej-tájéki zsírosodó bőrgyulladás
2015. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Napsugar11 ***** válasza:

Arcra vagy testre ilyenkor a Suspensio Antiseborrhoica rázókeveréket lehet használni. Nem tudom, hogy milyen hosszú a hajad, lehet, hogy érdemes lenne kipróbálni.


Nekem napok alatt eltüntette az arcomról a viszkető, hámló foltot.


Olcsó, talán 200Ft lehetett, szerintem egy próbát megér.

2015. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, - de ez csak tüneti kezelés. Ha elfogy az ecsetelő folyadék, kiújul a viszketés, korpásodás. Valami végleges megoldás kellene...
2016. aug. 31. 22:01
 5/5 A kérdező kommentje:
lEHET, HOGY TÁPLÁLÉKALLERGIA ÁLL A HÁTTERÉBEN?
2016. szept. 10. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!