Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi időm lehet még hátra?

Mennyi időm lehet még hátra?

Figyelt kérdés
Azért írok ide, mert az orvosok hazudnak nekem állandóan. Augusztus 25.-ére kaptam időpontot sebészetre, mert pár hónapja a végbélnyílásomnál genitális szemölcs azaz condyloma alakult ki HPV vírus miatt valószínűleg a felelőtlen védekezés nélküli szexuális kapcsolatom miatt 4 hónappal ezelőtt. Megkérdeztem egy sebészt itt neten küldtem neki róla képet és azt mondta hogy biztosan HPV de egyáltalán nincs nagy baj. Hogy mondhat ilyet, hogy nincsen nagy baj, utána olvastam és a HPV egyenlő a halállal mert nincs rá gyógymód, ha kezelik kiújul, elszaporodik, rákká alakul pár hónapon belül és meghal az illető. És nincs nagy baj? Azt hittem férfiak el sem kaphatják vagy csak kevés esély van rá, én úgy tudtam hogy méhnyakrákot okoz. De hogy utána olvastam, már minden világos, csak nem tudom mennyi időm, mennyi hónapom lehet hátra a halálig. Akinek ilyenje van mit mondtak neki az orvosok, mennyi ideig élhet a fertőzés után? Én azt is hallottam hogy volt egy ember külföldön, aki elkapta a HPV-t, átadta sok nőnek, férfinak és rá pár hétre, hónapra mindegyik meghalt mert a vírus mutációkat meg szemölcsöket okozott a szervezetben és blokkolta az immunrendszerüket. Én aki makk egészséges volt egész 20 éven keresztül amióta megszülettem, sosem voltam beteg, sportolok, nem dohányzom sem semmi elkaptam egy halálos vírust. Én csak azt szeretném tudni mennyi időm van hátra, mert nem hiszek az orvosoknak hogy ,nincs nagy baj' meg ez csak egy genitális szemölcs szöveg. Segítsetek. 20fiú

#halál #HPV #genitalis szemölcs
2015. aug. 20. 21:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
akár 80 éved is lehet hátra, ha kezelnének. A hülyeségbe előbb halsz bele, az, hogy valami nem gyógyítható, az nem jelenti azt, hogy halálos
2015. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nekem egyik rokonomnak 25 éve van ilyenje sajnos, leszedeti, aztán él és virul! Ne aggódj!!!!! Komolyan!
2015. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
70%
Semmi értelme itt hergelned magad, az orvosok nem hazudnak. Nem is tehetik.
2015. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
De azt jelenti, mert a legtöbb nemi betegség nem gyógyítható és előbb utóbb belehal aki elkapja, HIV, szifilisz, hepatitis, gonorrhea és a legveszélyesebb a HPV most már tud hogy utána olvastam, mert ha kezelik is rezisztens lesz egy idő után mindenféle gyógyszerre, krémre ha meg lefagyasztják akkor heges lesz a helye azt olvastam elfertőződik és több lesz, elterjed, mutálódik stb.
2015. aug. 20. 21:31
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor azt jelenti. Minek kérdezel, ha tudod a választ, jobban, mint bárki?


Akkor megmondom, hogy pontosan 5671 napod, és 13 órád van hátra. Most jobb?

2015. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
De hazudnak az orvosok. Akkor miért nem mondják meg inkább hogy bocs elkaptál egy kezelhetetlen betegséget és még ennyi meg ennyi időd van hátra.
2015. aug. 20. 21:33
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez már beteges, fel kellene keresned egy pszichológust.


Egyébként olyan 45-60éved lehet csak hátra a magyarországi várható életkorból kiindulva.

2015. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor miért nem mondják meg inkább hogy bocs elkaptál egy kezelhetetlen betegséget és még ennyi meg ennyi időd van hátra."


Mert hiányoztak jóslástanról.


Egyébként sokaknak legyőzi a szervezete, a maradéknak meg időről időre kiújul, rákot pedig elég ritkán okoz, bár ez csak statisztikailag látszik, még konkrétan nincs meg az összefüggés, hatásmechanizmus.

2015. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bolond könyörgöm. Ezt írja minden weboldal majdnem. Milyen évek? 1 évem sincsen már szerintem, olvass utána hogy mennyien meghaltak már és pár hónapra a szemölcsök megjelenése után, csak nem írnak hülyeséget azok az orvosok akik ezt mondták.
2015. aug. 20. 21:40
 10/33 anonim ***** válasza:
előbb utóbb belehal-igen ezzel mindannyian így vagyunk, ez az élet rendje.
2015. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!