Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom mi lehet, de kezdek...

Noname1994 kérdése:

Nem tudom mi lehet, de kezdek félni. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Először 2-3 hete a bal fülemmel kezdődött, száraz a fülkagyló, repedezik, sebesedik, nedvedzik, ráadásul büdös is. Nem nagyon foglalkoztam vele, kenegettem kamillás krémmel, aztán letudtam, aztán egyik este arra keltem fel, hogy folyik az orromból a vér, ilyen talán soha az életemben nem volt, de azóta is vérzik, és beleszárad az orromba. Elég undi lesz, de folyton puckolnom kell, hogy kiszedjem belőle ezt a beleszáradt véres izét.... az utóbbi nap pedig a szám széle is elkezdett repedezni, fájni egyik helyen sem fáj, csak viszket, zavar, meg ha a számat nagyra nyitom, akkor húzódik, és még jobban berepedezik. Orvoshoz nem tudok nagyon elmenni, Németországban vagyok még majd 2 hónapig, persze időm sincs, mert éjjel-nappal dolgozok, de ha valakinek valami ötlete lenne a dologgal kapcsolatban, illetve valami gyógymódja, azt szívesen venném. Előre is köszi a Válaszokat. 21/F
2015. aug. 21. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
fül-orr gégészet van Németországban is
2015. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aranyos a válasz, de nem ilyen típusú segítséget kértem, normális választ szeretnék, de azért köszönöm, mert te legalább írtál (y)
2015. aug. 22. 00:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajna erre még ötletem sincs, hogy mit tudnál otthon csinálni, mindenképpen orvoshoz kell fordulnod, ha ennyire terjed a dolog, 1 napot áldozz rá, hogy megnézesd.
2015. aug. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
7-ből 6 napot dolgozok, de most már rászánom azt az 1 szabadnapom majd jövőhéten, mert azért ez így nem a legjobb. Reméltem, hogy kapok majd valami "házipatikát" de azért köszönök mindent, ha valakinek addig ötlete, hozzáfűzni valója akad, tegye, még el nem jutok orvoshoz, addig él a kérdés. :)
2015. aug. 22. 11:08
 5/10 anonim ***** válasza:
nincs házi praktika, nagy eséllyel van egy ronda külsőfül gyulladásod, amihez van egy középfül gyulladásod és most már arcüreg gyulladásod is, ha meg nem kezelteted, akkor agyhártya gyulladás lesz a vége...
2015. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem akarok hülye lenni... de ha ilyeneim lennének, akkor belehalnék a fájdalomba... nem? Nekem semmim nem fáj....
2015. aug. 22. 13:27
 7/10 anonim ***** válasza:
pont egyik sem jár extra fájdalommal, majd írd meg, mit mondott a doki!
2015. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos benne hogy gyulladások. Viszont a bűzös váladék semmiképpen sem jó jel. Ahogy írták, orvos. Az életed fontosabb mint bármilyen munka..
2015. aug. 24. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, nem fülgyulladás, hanem valami lágyszöveti fertőzés volt, amire kaptam erős antibiotikumot, fülcseppet, meg kenőcsöt, de már kikupáltam, közel 7000ft volt átszámolva a 3 gyógyszer, amit drágállok(teszem hozzá nem vagyok otthon a gyógyszer árakban, nem élek ilyenekkel :D ), de legalább meggyógyultam :)
2015. aug. 30. 12:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Az elég baráti ár, itt se úsztad volna meg olcsóbban
2015. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!