Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tartsam be a candida...

Hogyan tartsam be a candida diétát? Valaki segítsen! Tobbi lent

Figyelt kérdés
Egy honapja lassan hogy kiderult hogy candida fertozesem van. Azota is probalkozom a dieta betartasaval,de nem sikerul. Napkozben minden oke,tartani tudom, de estere minden felborul. akkora mar nem birom tovabb. Megeszrk 4szelet kenyeret csokit mert ha nem akkor remegek rendesen es nagyon rosszul erzem magam utana. Mit tegyek hogy sikeruljon???

2015. aug. 23. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
doki mondta, hogy diétázz?
2015. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mondta. Egy ismerősömnek volt mèg ilyen betegsège ès ő javasolta. De viszont ha olyat eszek amit nem lenne szabad pl kenyèr,èdessèg akkor rögtön rosszul vagyok puffadok ès volt mikor hánytam is utána. De mikor rámtörnek ezek a "falás rohamok" nem tudok leállni. Mondom napközbe megy, estère pedig már tiszta KO.
2015. aug. 23. 23:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyltalán nem biztos, hogy Candida, lehet más gyomorbetegség is, de reflux is okozhat ilyen panaszt. Teljes kiörlésű tönkölybúzából készült kenyeret egyél reggelire, az eltelít és ebédelj rendesen, akkor nem tör rád este a falásroham, csokoládé helyett egyél meg minden este egy natur joghurtot, rendbe teszi a gyomrot, és menj el kivizsgáltatni magad.
2015. aug. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teszteltek candidára kb egy hónapja ès pozitív lett.
2015. aug. 24. 17:35
 5/5 anonim válasza:

Ha tényleg candida, akkor javaslom, hogy nézz bele a blogomba, le van írva ott a kórtörténetem, na meg sok recept, amik nagy részét én kísérleteztem ki, folyton figyelve a tüneteimre. A részletezett receptek mind ártalmatlanok voltak :)

[link]


Sok sikert hozzá!

2015. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!