Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges-e ilyen?

Lehetséges-e ilyen?

Figyelt kérdés
A barátomnak volt előttem egy barátnője,(bár nem közösültek, mert vallásos a kiscsaj) aki elárulta, hogy van egyfajta hüvelygombája, amit strandon kapott el és ami a menzesz idő alatt folyik. Átlátszó, fehéres színű. Lehetséges ilyen, vagy csak a csaj próbált valamit még eltitkolni? Milyen gomba lehet az, ami menzesz alatt folyik? Egyáltalán látható az folyás a vérrel? És ha ez egy gombafajta, akkor az lehetséges, hogy Candida gomba, ami esetleg nemi úton is terjedhet?

2015. aug. 24. 21:05
 1/1 anonim válasza:
Szerintem olyan nincs,hogy csak ekkor meg ekkor jelentkezik aztán elmúlik,utána meg húszon akárhány nap múlva előjön pár napra megint :D Biztos nincs gombája,de egyébként nekem volt a strand összeszedett gombám és nem tudtam először,hogy elkaptam. Együtt voltam a párommal és pár nap múlva látszott a pénisze tetején,hogy vörös és meg van dagadva. Minden ami a vaginában megtalálható és fertőző, elkapható nemi úton is. De nekem kicsit kancsi a dolog. Téged miért érdekel ez,ha elvileg nem feküdtek le egymással? Akkor nem is kaphatta el,kivéve ha nem ült le a lány után a wc-re. Onnan is el lehet kapni.
2015. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!