Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek van ötlete?

Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés
Rendkivül aggodom és kétségbe vagyok esve párom miat nagyon fáj a hasa mostmár a feje is és ujabban vérzik az orra is. Az orvosok nem tudtak semmit mondani a hasfájás régeben is elő fordult erős fogyokura miat szerintem de nem bizonyitot. De mostmár 2hete hogy folyamatosan fáj a hasa 1hete a feje es éjszakánként vérzik az orra. Valakinek van ötlete hogy mi lrhet a baj?

2015. aug. 25. 01:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtetem leirni hogy erös hányingere is van a hasfájás melet es a fogyokurát már régen abba hagyta
2015. aug. 25. 01:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Most is fogyókúrázik?
2015. aug. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jahh már látom hogy írtad hogy nem fogyókúrázik.

Leírnád hogy miket és mennyit szokott enni, esetleg hány kg és hány cm magas?

2015. aug. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vérkép és hasi ultrahang feltétlen kellene, menjen el mielőbb a háziorvoshoz.
2015. aug. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

155cm magas és 55kg sok mindent eszik de mindenből nagyon keveset például regelire egy félszelet májkrémes kenyeret egy paradicsomal meg egy fél paprikával ebédnél kiválasztja a legkisseb szelet rántot hust es egy kevés hasáb burgonyával megeszi vacsi meg ugyan az mint a reggeli es nagyon keveset is iszik de azt mondja hogy nem fér belé több<br>

Vérvételen már 3x volt ultrahangra majd most fog menni elöszőr

2015. aug. 25. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!