Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mennyire súlyos...

Lászlófalvi Eliz kérdése:

Szerintetek mennyire súlyos ez a betegség?

Figyelt kérdés
Sziasztok 2012 Szeptember 12.én műtöttek löszőr az úgy nevezett Kiembőck betegségemmel azóta el telt lassan 3 év és semmi javulás az első műtét előtt víz és vér rögök voltak a kezemben a tüdőmbe is volt rengetek víz ekkor voltam 15 éves most be töltöttem a 18 at de a doktor nem műt meg mivel az a kifogása hogy túl fiatal vagyok az újabb műtéthez Békéscsabán is voltunk ott a doktornő aszt mondta hogy 25 és 30 éves korom közt leszek olyan állapotba hogy meg operáljanak újra. Sajnos a szívem is lyukas ez egy kicsit nehezít a betegségen várom válaszotokat további szép napot
2015. aug. 25. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég súlyos, gondolom, most már az ízület elmerevítése következne, ahhoz 18 évesen még tényleg fiatal vagy. Visszafordíthatatlan, és "csak" a fájdalmat szünteti meg, a mozgáskorlátozottság véglegessé válik.

Gondolom, septumdefektusod van a szívedben, így neked valóban rizikós mindenféle műtét. Azt egyébként miért nem hozták még rendbe?

2015. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia tudod én lyukas szívvel születtem de 3 évesen össze forrt de most újra ki lyukadt erős gyógyszereket adnak de nem bírja a szervezetem egyiket sem :( így most várunk a kezemmel kapcsolatban mit jelent az hogy el merevítik a csontokat?
2015. aug. 25. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Gondolom, neked is implantátumot ültettek be először, de sajnos, nem vált be. Az ízület elmerevítése annyit jelent, hogy a nem lesz azon a területen mozgás, így a fájdalom jelentősen csökken, de a kézfunkció sérül. Ezt azért legjobb, ha a kezelőorvostól kérdezed meg, ő tud korrekt információt adni.

2015. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ér beültetésem volt de az nem sikerült most lesz Szeptemberbe 3 éve hogy meg műtöttek de sikertelenül akkor ez azt jelenti hogy béna lesz a kezem? mert az első műtét után le volt bénulva egy időre aztán gyógytorna hozta helyre de sajnos sikertelen volt mert jobban fáj a kezem mint valaha
2015. aug. 25. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!