Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit fognak csinálni?

Mit fognak csinálni?

Figyelt kérdés

Tegnap este a mellkasomban fájdalom és nyomó, szúró, illetve égő érzés jelentkezett majd elkezdett fájni és zsibbadni a bal karom. Kb. egy fél óra után (de lehet hogy 40 perc volt nem tudom) alábbhagyott a mellkasi fájdalom. A karom viszont továbbra is le akart szakadni annyira fájt. Alig tudtam elaludni emiatt. A végén egy fájdalomcsillapítót bevettem.

Ma nem éreztem sehol se fájdalmat max egy kis fejfájást. Csak holnap tudok elmenni beutalót kérni a háziorvostól mert ma sehol nincs rendelés.

Ha elmegyek kardiológiára akkor csinálnak EKG-t? Szerintek a 24 órás változatot is meg fogják csinálni?

18 éves lány vagyok így csak remélni tudom hogy nem szívroham volt , igaz mostanában néha kicsit fájt a mellkasom de a karomban sose volt ilyen fájdalom. :(

Minden információ jöhet.



2015. szept. 6. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegnap miért nem mentél el ügyeletre?
2015. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mert nálunk a lehető legrosszabb ügyeletes van. :(

Le fog szólni az orvos? :(

Tudom hogy hülye voltam hogy nem mentem le :(

2015. szept. 6. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben a korban nem valószínű a szívprobléma, ám egy enyhe ideggyulladást okozó vírusfertőzés lehet, kisugárzó fájdalommal.
2015. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!