Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » HPV?!?! VALAKI!

HPV?!?! VALAKI!

Figyelt kérdés
Human papiloma Virus, tapasztalatok, szövődménye, gyógyítása, elkerülése, következménye, jeleit valaki mondja el Legyen szíves. :/

2015. szept. 6. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ milyen típusú hpv-d van. Van 100 meg egy féle és pont ugyanennyi tünettel. Az orvos tud hpv szűrést csináltatni, ahol a típusát is megállapítják és ez alapján kezelnek.

Miből veszed, hogy hpv-d van?

Egyébként főleg óvszer, de van olyan típusa ami ellen az se véd, mert úgy is terjedhet, hogy azon részeitek érnek össze amit nem fed a gumi.

2015. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező! :)


[link]


Ezen az oldalon hasznos információkat találhatsz a HPV-ről!

2015. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kis kitüremkedések vannak a nemiszervem körül, és a tenyeremen is hasonló apró bogyó jelent meg.
2015. szept. 7. 21:31
 4/4 anonim válasza:
Akkor menj nőgyógyászhoz! Nekem volt szerencsém ehhez a betegséghez!:( méhszájsebem volt rendszeresen jártam kontrollra fél évente mire egyszer p3 lett az eredményem hpv gyanúval. Megismételték újra a rákszűrést az is az lett de ott már kiírták hpv biztosan. A nőgyógyász megműtött leszedték a méhszájsebet elküldték szövettanra és kiderült volt benne már rosszindulatu elváltozás rákos sejtek. Szerencsére ez mind időben volt. Azóta semmi bajom és boldogságba együtt vagyok a párommal 8 éve.:) Mindkettőnknek csapás volt de nagyon figyelünk magunkra azóta is. Figyelj oda magadra te is! Az egészségnél nincs fontosabb!
2015. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!